Kurumsal seyahat danışmanlığı alanında uzun yıllara dayanan tecrübemiz ile kullanıcılarımıza yurt içi ve dünya genelinde geniş tedarikçi ağı sunuyoruz. Kullanıcılarımız, sahip olduğumuz sistemimiz üzerinden otel rezervasyonlarını, uçak ve tren biletlerini tek bir noktadan tedarik etmenin kolaylığını yaşar. Tüm işlemlerinizi aynı platform üzerinden yapabiliyor olmanız sizin ve şirketinizin zamandan tasarruf etmesine imkan sağlar. Bu sayede yapacağınız planlamalar çok daha pratik ve etkili olacaktır.

Kullanıcı dostu web sitemizde, şirketinizin ihtiyacı olan tüm işlemleri kolaylıkla yapmanız için özel olarak tasarlanmış raporlama imkanına da sahip olursunuz. Verimli kullanım olanağı sunan sitemiz ve her zaman erişebilir olan ekibimiz ile harcamalarınız sürekli olarak kontrol altında olacaktır. İşlemlerinizi tek bir noktadan yapmanıza yardımcı olan tedarikçi entegrasyonu, tek bir muhatab ile işlerinizi çözmenizi sağlar.

Yaygın Yurt İçi ve Yurt Dışı Tedarikçi Ağı


Yaygın Yurt İçi ve Yurt Dışı Tedarikçi Ağının Sağladığı Faydalar

Sahip olduğumuz global tedarikçi ağı ile kullanıcılarımıza dünya çapında 300.000’in üzerinde otel seçeneği sunuyoruz. Hizmetlerimiz arasında; özel jet ve helikopter kiralama, tren bileti rezervasyonu ve havaalanı transferi bulunur. Firmamızın resmî web sitesi olan seturbiz.com üzerinden, 500’den fazla uluslararası havayolu şirketini dilediğiniz zaman sizinle buluşturuyoruz. Sahip olduğumuz sistem sayesinde online ve offline olarak kullanıcılarımıza destek hizmeti sunuyoruz. Sistemimiz içerisinde bulunan yaygın tedarikçi ağı ile, kullanıcılarımıza kazançlı yolculuk ve konaklama seçenekleri sağlıyoruz.


Hedeflerimiz içerisinde her zaman yüksek kullanıcı memnuniyeti ve kesintisiz hizmet anlayışı bulunur. Sunduğumuz sistem entegrasyon çözümleri ile şirketinizin özel ihtiyaçlarına her zaman uygun yanıtlar verebiliyoruz. Alanında uzman olan ekibimiz ve tedarikçilerimiz ile kullanıcılarımıza pratiklik sunuyoruz. Ayrıca, iş seyahatiniz için olası riskleri hesaplayıp güveli planlama yapmanızı sağlıyoruz.


Sistemimiz içerisinde bulunan ve çok sayıda olan global tedarikçi ağı, kurumsal oteller ile anlaşma yapmamıza imkan sağlar. Bu sayede iş seyahatlerinin maksimum konforlu olmasını garanti altına almış oluyoruz. Kurumsal uçak bileti seçeneklerimiz ile bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun ulaşım olanaklarına sahip olabilirsiniz.
Sahip olduğumuz geniş tedarikçi ağı sayesinde büyük otel zincirlerinden araç filolarına kadar turizm bağlantılı tüm alanlarda hizmet veriyoruz. Seturbiz.com’un tedarikçi entegrasyonu sistemi ile çalışmasının sağladığı faydaları şu şekilde sıralayabiliriz:

Global şirketlerin, holdinglerin ve KOBİ’lerin seyahatlerini kolayca şekillendirmelerine olanak tanır.

Sahip olduğumuz tedarikçi ağı, kullanıcılarımıza iş seyahatlerinde çok sayıda seçenek sunmamıza yardımcı olur.

Global ölçekteki tedarikçi havuzumuz, en seçkin transfer ve araç kiralama şirketlerinden hizmet almanıza imkan verir.

Tedarik zinciri konusunda uzman ekibimiz, şirket içindeki ve dışarıdaki müşteri etkinliklerinizde, iş seyahatlerinizde daima yanınızdadır.

Bizi tercih ederek, uzun yıllara dayanan deneyimimiz ve yüksek satın alma gücümüzün yanında fiyat avantajlarından da faydalanabilirsiniz.Gelin Detayları Konuşalım
Kurumsal seyahat hizmetlerimizden yararlanmaya başlamak için hemen teklif alın.

Teklif Alın


Çözümlerimiz

İlgili Ürün ve Çözümlerimiz