SeturBiz’den Kurumsal Uçak Bileti Almanın Avantajları Nelerdir?

Seyahat planlamasında; uçuşun bulunması, biletin alınması, check-in gibi çok sayıda işlem yapılır. Ayrıca en uygun uçak biletini bulmak için de zaman harcanması gerekir. Bu durum, kurumsal seyahatler söz konusu olduğunda çok daha zahmetli bir hâl alır. Kurumsal seyahat danışmanlığından yararlanarak tüm bu aşamaların ortadan kaldırılması mümkündür. Firmamızdan kurumsal uçak bileti alarak hem zamandan hem de giderlerden tasarruf sağlayabilirsiniz.

Kurumsal Uçak Bileti


Ürün Detayları

Firmamızın sunduğu kurumsal uçak bileti hizmeti, seyahat işlemlerinin daha hızlı ve kontrollü bir şekilde yapılmasına olanak sağlar. Seturbiz.com, kurumsal firmalara seyahat danışmanlığı hizmeti sunarak rezervasyondan raporlamaya kadar tüm sürecin tek bir platformdan yönetilmesine imkân tanır.


Aynı destinasyona sefer düzenleyen çok sayıda hava yolu şirketi vardır. Yurt dışı seyahatlerinde bu seçeneklerin sayısı daha da artar. Bu nedenle en uygun uçak biletini bulmak uzun bir araştırma süreci gerektir. Kurumsal uçak rezervasyonu hizmetimizden yararlanarak şirket kriterlerinize uygun biletleri çok daha ekonomik ve kolayca temin etmeniz mümkün hâle gelir.


Firmamızın anlaşmalı olduğu 500’den fazla hava yolu şirketi içinden kurumsal seyahat kriterlerinize uygun olanları kullanıcı dostu arayüzümüz sayesinde kolayca bulabilirsiniz. Bu sayede kusursuz bir seyahat planlanması yapmanız mümkün olur.


Yurt içi ve yurt dışı oteller, uçak bileti, araç kiralama ve transfer hizmeti gibi konularda kullanıcılarımıza çok sayıda imkân sunuyoruz. Seturbiz.com’da sahip olduğumuz tüm seçenekleri filtreleme yaparak hızlı bir biçimde, detaylı şekilde görüntüleyebilirsiniz. Bu sayede birçok farklı olasılık içinden size en uygun olanları kolayca bulabilirsiniz.


Firmaların global dağıtım kanalları (GDS) sayesinde ulaşım ve konaklama konusunda her türlü hizmeti/bileti satın alma ve kiralama olanağı sunuyoruz. Sizler için GDS’yi kullanarak otel odaları, araç kiralama ve uçak koltuklarının müsaitlik durumlarını kontrol ediyor ve bu sistem üzerinden rezervasyon yapıyoruz.


Firmamız, kurumsal otel rezervasyonu hizmeti de sunarak seyahat maliyetlerinin kaliteden ödün vermeden düşürülmesi konusunda sizlere yardımcı olur. Faturalama ve raporlama hizmetlerinin seturbiz.com üzerinden tek elde toplanması harcamalar hakkında denetim sahibi olmanızı mümkün kılar. Her zaman erişilebilir ekibimiz ile tüm süreci profesyonel şekilde yönetir ve giderlerin kontrol altında tutulmasına yardımcı oluruz. Seyahat faturalarının sistemimiz üzerinden tek tek veya toplu olarak alınması mümkündür. Faturalar, içeriklerine ve departmanlara göre detaylandırılabilir.
Kurumsal Uçak Bileti Seçenekleri Zengin mi?

Firmamız 500’den fazla uluslararası hava yolu şirketi ile çalışmaktadır. Bu sayede zengin bilet seçenekleri arasından firmanızın şartlarına en uygun olanı bulabilmeniz mümkün olur. Seturbiz.com olarak şirket seyahat prosedürüne uyum sağlayarak faaliyet gösterir; kurumsal uçak bileti seçeneklerine kolay ve hızlı ulaşım imkânı sunarız. Dünyanın dört bir yanına yapılan seyahatlerin çok daha kolay bir şekilde planlamasına yardımcı oluruz.


SeturBiz’de Kolaylıkla Uçak Bileti Bulunabilir mi?

7/24 online ve offline rezervasyon hizmeti sunarak kurumsal firmalara uçak bileti alma konusunda pratiklik sağlıyoruz. Setubiz.com’u tercih ederek yüzlerce hava yolu şirketi içinden en uygun uçak biletini kolayca bulma imkânı elde edebilirsiniz. Bu hizmetimiz bilet bulma sürecini büyük oranda kolaylaştırır. Araç kiralama ve transfer hizmeti ile firmamız, şehirler arası seyahatinizi tamamladıktan sonra da kolaylık sağlamaya devam eder. Bizimle beraber iş seyahatlerinizin her aşaması, kusursuz bir şekilde ilerler.Gelin Detayları Konuşalım
Kurumsal seyahat hizmetlerimizden yararlanmaya başlamak için hemen teklif alın.

Teklif Alın


Çözümlerimiz

İlgili Ürün ve Çözümlerimiz