Finansal Süreçler Seyahat Planlamalarınıza Engel Olmasın

Setur.com olarak küçük, orta veya büyük ölçekli fark etmeksizin her firmaya hizmet veririz; tüm seyahat planlarında finansal süreçleri yönetmenize destek oluruz. Risk yönetim hizmetimiz sayesinde kontrol sizin elinizde olur. Sağladığımız imkânlarla hem tasarruf eder hem bütçenizi dengeli kullanırsınız.

Size en uygun otel konaklamasını, uçak veya tren biletlerini, transfer ve araç kiralama hizmetlerini almanızı sağlarız. Bu sayede masraflarınızı en aza indirebilir ve iş 4” seyahatlerinizin büyük giderler yaratmasına engel olabilirsiniz. Böylece seyahat giderlerinizi finansal süreçlere uyumlu hâle gelir.

Bizimle çalışarak süreçlere uygun seyahat planlamalarına sahip olabilirsiniz. Seyahat harcamalarının hepsini tek bir noktada toplayabilirsiniz. Raporlama hizmetimiz ile geçmiş seyahatlerde yapılan tüm harcamaları kolaylıkla görmenizi sağlarız.

Finansal Süreçlere Uyum


Tüm Faturalarınız Seturbiz.com'dan Topluca Kesilsin

Size hem online ve hem de offline rezervasyon hizmeti sunarız. Maliyetlerinizi düşürürken seyahat kalitenizin yükselmesini sağlarız.

Online raporlama hizmetimizle, faturalarınız tek bir adreste toplanmasına yardımcı oluruz. Şirketinizin tüm seyahat verilerini toplar; gelirlerin ve giderlerin kontrol altında tutulmasını kolaylaştırırız.

Kullanıcı dostu tasarımına sahip sistemimiz ve 7/24 ücretsiz hizmet veren ekibimiz ile seyahatlerinizin yardımıyla tüm finansal süreçlere uyum hâle gelir.

Toplantı, eğitim ve iş seyahati gibi şirket organizasyonları için faturanızı toplu veya hizmet bazında kestirebilirsiniz. Topluca kesin seyahat faturaları finansal süreçlerin yürütülmesinde büyük kolaylık sağlar.
Vade, Ödeme Günü Gibi Finansal Süreçlerinize Uyum Sağlayan Uzman Ekibimizden Destek Alın

Müşteri etkinlikleriniz ve tüm şirket içi organizasyonlarınız için uzman ekibimizden profesyonel destek alabilirsiniz. Şirket toplantılarınızı online olarak kolayca organize edebilirsiniz. Tüm bu hizmetlerden kolay kullanım sunan arayüz eşliğinde pratik bir şekilde faydalanabilirsiniz.

Size sağladıklarımız sayesinde şirket seyahat prosedürlerine uyum içinde olursunuz. Şirketinize özel çözümler üreten uzman ekip ile 7 gün 24 saat ücretsiz şekilde iletişim kurabilirsiniz. Ödeme konusunda da taleplerinize uygun seçenekler sunulur. Finansal süreçlere uyum sağlama konusunda tecrübeli olan ekibimiz, şirketinizin seyahat masraflarınızı kontrol altında tutmanıza yardımcı olur.

Muhasebe ve Finans Birimlerinizin İş Yükü Azalsın

Seyahatiniz için tüm rezervasyon, uçak bileti, transfer ve araç kiralama hizmetlerini eksiksiz şekilde yönetmenizi kolaylaştırırız. Başta online raporlama olmak üzere birçok farklı özelliklerle, bu süreçlere dair faturaların muhasebeleştirmesi de kolaylaştırır. Bu sayede muhasebe ve finans departmanlarına düşen iş yükü azalır. Tüm bu süreçlerin tek bir noktadan yönetilmesi, seyahat süreçlerinin hem operasyonel hem de ekonomik kontrolünü oldukça kolay hâle getirir.Gelin Detayları Konuşalım
Kurumsal seyahat hizmetlerimizden yararlanmaya başlamak için hemen teklif alın.

Teklif Alın


Çözümlerimiz

İlgili Ürün ve Çözümlerimiz