Özel Jet Kiralama Hizmetinden Kimler Faydalanabilir?

Özel jet kiralama hizmetinden yararlanarak zamanınızı istediğiniz gibi yönetebilirsiniz. Sizler için özel olarak hazırlanan profesyonel bir uçuşun keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz. Genellikle iş seyahatleri için kullanılan özel jet hizmeti ile istediğiniz gün ve saatte dilediğiniz noktaya gerçekleşen uçuşlar yapabilirsiniz. Güvenlik kontrolleri ve uzun süren check-in işlemlerini es geçerek zamandan tasarruf edebilir ve özgürce seyahat edebilirsiniz.

Kurumsal transfer hizmetimiz ile değerli zamanınızı boşa harcamadan yolculuğunuzu en kısa sürede sonlandırabilirsiniz. Bu hizmetlerimiz sayesinde yurt içi ve yurt dışı uçuşlarda toplantılara ve organizasyonlara tam zamanında gidersiniz. Özel jet kiralama hizmetimizden dileyen tüm kurumsal kullanıcılar faydalanabilir.

Özel Jet Kiralama


Özel Jet Kiralamanın Ayrıcalıkları Nelerdir?

Wi-Fi ile internete bağlanma imkânı sunan özel jetlerimiz sayesinde havada toplantı yapabilirsiniz. Böylece uçuş süresini çok daha verimli bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Toplantılara hazırlanmak için de yolculuk sırasında geçen süreyi kullanmak mümkündür. Özel jetlerimiz ile zaman kaybınız minimum seviyeye iner.


Özel jet kiralama hizmeti ile zaman yönetimi tamamen sizin elinizde olur. Planladığınız uçuşlar için maksimum esneklik sağlayarak özel jet kiralamalarında tüm talepleriniz için yanınızda oluruz. Bu sayede tamamen size göre organize edilmiş bir uçuşun keyfini çıkarabilirsiniz.

İş seyahatlerini daha kısa hâle getiren özel jetler ile belirleyeceğiniz günde ve saatte dilediğiniz yere ulaşabilirsiniz. Güvenlik kontrolleri ve check-in işlemleri ile uğraşmadan iş seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sektörün en iyi özel uçak kiralama şirketleri ile çalışarak sizleri birinci sınıf hizmete ulaştırıyoruz. Uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve aralıksız hizmet anlayışımız ile size benzersiz bir uçuş deneyimi sunuyoruz.


Özel jetler, sunduğu kişisel konfor ve lüks ile öne çıkar. Mürettebat tarafından sunulan özel ilgi ile memnuniyetiniz sağlanır. Özel jet kiralama hizmeti sayesinde iş seyahatlerinizi en prestijli şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Müşterilerinize ve iş ortaklarınıza kurumsallığı ve kalitenizi hissettirebilirsiniz.

Sizlere özel jet kiralama hizmeti ve transfer olanakları sunan seturbiz.com ile kendinizi özel hissedersiniz. Deneyimli ekibimiz, size 7/24 destek vererek iş hayatınızın yoğun temposuna uyum sağlar. Özel jet kiralama hizmetimiz sayesinde rahat bir seyahat fırsatı elde etmeniz mümkün olur. Kısa, orta veya uzun menzilli uçuşlarınız için özel olarak rezerve edilen jet uçaklarımız ile güvenli ve prestijli bir uçuş deneyimi yaşayabilirsiniz.

Özel Jet Kiralamada Setur Farkını Hissedeceksiniz!

Kaliteli ve konforlu hizmetler sunan özel jet ve uçak firmaları ile anlaşmalar yaparak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Böylece iş seyahatlerinizin maksimum konfor eşliğinde geçmesine katkı sunuyoruz. Bütçenize uygun ve güvenilir özel jet kiralama hizmetlerine firmamız üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Özel jet kiralama maliyeti başta olmak üzere tamamen sizin isteklerinize uygun şekilde ayarlanan uçuşlar ile farkımızı hissedebilirsiniz.

Koç Holding tarafından kurulan Setair Hava Taşımacılığı ve Hizmetleri son teknoloji hava araçları ve deneyimli uçuş ekibi ile güvenli bir yolculuk deneyimi sunar. Bünyemizde bulunan 14’er kişi kapasiteli Falcon 7X ve Falcon 8X gibi farklı jet tiplerinden birini tercih ederek seyahatinizi size özel hava araçlarında yapabilirsiniz.
Gelin Detayları Konuşalım
Kurumsal seyahat hizmetlerimizden yararlanmaya başlamak için hemen teklif alın.

Teklif Alın


Çözümlerimiz

İlgili Ürün ve Çözümlerimiz