Helikopter Kiralama Hizmetinden Kimler Faydalanabilir?

Helikopter kiralama hizmeti, iş yaşamında prestijli ve konforlu bir ulaşım yöntemi tercih eden herkes için uygundur. Firmanızın üst düzey yetkililerinin iş ortakları ya da müşteriler ile yapacağı toplantılarda bu hizmetten yararlanmak piyasadaki konumunuzu güçlendirecektir. Gideceğiniz konuma vakit kaybı yaşamadan, doğrudan ulaşmanızı sağlayan helikopter kiralama hizmeti ile son derece rahat bir iş seyahati geçirmeniz mümkündür. VIP ayrıcalıklı seyahat hizmetlerimizden yararlanarak lüks ve keyifli bir uçuş deneyimi yaşayabilirsiniz.

Helikopter Kiralama


Özel Helikopter Kiralamanın Ayrıcalıkları Nelerdir?

Firmamızın kişiye özel seyahat imkânlarının başında gelen helikopter kiralama hizmetinin yanı sıra yararlanabileceğiniz birçok farklı seçenek bulunur. Sunduğumuz kurumsal araç kiralama ve transfer hizmeti ile seyahatlerinizi çok daha keyifli ve konforlu bir hâle getiriyoruz. Tüm kişiye özel seyahet imkânları, helikopter kiralama hizmetleri ve daha birçok konuda bizimle iletişime geçebilir; 7/24 profesyonel destek veren deneyimli ekibimiz ile görüşebilirsiniz.


Özel helikopter kiralama hizmetimizden yararlanmanız ticari uçuşlara göre çok daha rahat bir yolculuk geçirmenizi sağlar. Kişiye özel uçuş imkânı sağlayan hizmeti ile dinlendirici ve keyifli bir helikopter seyahati yapmanız mümkün olur. Özel helikopter kiralama hizmetimizden yararlanarak iş seyahatiniz için gitmeniz gereken yere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bu sayede konforlu ve ayrıcalıklı bir seyahat ile iş gezilerinizi tamamlayabilirsiniz.


Helikopter kiralama hizmetimiz, özellikle kısa mesafeli uçuşlarda esneklik sunar. Noktadan noktaya uçuşlarda büyük avantaj sağlar. Ticari uçuşlara kıyasla çok daha esnek bir kullanıma sahip olan helikopterlerimiz, iş amaçlı seyahatler için son derece idealdir. Bireysel ihtiyaçlara hitap eden uygulama, kesintisiz uçuş yapmanıza imkân tanır. Ulaşmak istediğiniz konuma hızlı bir şekilde seyahat etmenizi sağlayan özel helikopterler ile zaman kaybınız minimuma iner.


Sunduğumuz kişiye özel helikopter kiralama hizmetinden yararlanarak iş yaşamında prestijli bir duruşa sahip olabilirsiniz. Varış noktanıza ulaştıktan sonra sizlere sunduğumuz transfer hizmerlerinden yararlanarak kolayca otelinize ulaşmanız da mümkündür. Bu süreçte kalacağınız otele kadar her türlü detay, seturbiz.com aracılığı ile kolayca organize edilebilir. Size sadece konforlu ve ayrıcalıklı bu seyahatin keyfini çıkarmak kalır. Böylece iş yaşamındaki zaman kayıpları da en aza indirilmiş olur. Sağladığımız lüks ulaşım yöntemleri sayesinde iş ortaklarınız ve müşterilerinize ulaşırken prestijinizi ortaya koymanız da mümkün olur.

Koç Holding bünyesine kurulan Setair.com.tr, 7/24 sağladığı hizmet ile sizlere helikopter kiralama hizmeti ve unutulmaz bir deneyim sunar. Lüks ve modern uçuş hizmetini en yüksek standartlarda eğitim almış uçuş ekibiyle sağlar. Setair ile seyahatinizi sizin belirleyeceğiniz bir zamanda kuyrukta beklemeden gerçekleştirebilir, uçuş sırasında ikram servisi ve VİDEO/AUDİO sistemi ile konforlu bir yolculuk yapabilirsiniz.

Özel Helikopter Kiralamada Seturbiz Farkını Hissedin!

Kurumsal seyahet danışmanlığında fark yaratan firmamız Seturbiz.com, özel helikopter kiralama hizmeti konusunda da avantaj sağlar. Sunduğu avantajlar ile helikopter kiralama şirketleri arasından sıyrılır. Firmamızı tercih ederek eğitimli ve deneyimli uçuş ekibi ile son teknoloji ile donatılmış hava araçlarında, konforlu bir yolculuk yapmanız mümkün olur.

Firmamız, şirketinize özel entegrasyon çözümleri sunar. Her geçen gün artan güvenilir tedarikçi portföyümüz ile özel helikopter kiralama hizmetinde de seturbiz.com olarak sağladığımız avantajlardan yararlanabilirsiniz. Konforlu ve güvenilir bir özel helikopter kiralama hizmeti için bize ulaşabilir; keyifli, hızlı ve prestijli iş seyahatlerinin tadını çıkarabilirsiniz.
Gelin Detayları Konuşalım
Kurumsal seyahat hizmetlerimizden yararlanmaya başlamak için hemen teklif alın.

Teklif Alın


Çözümlerimiz

İlgili Ürün ve Çözümlerimiz