Günümüzde giderek uzayan süreçler sebebiyle iş seyahatlerinizi planlamak, gerçekleştirmek, dönüşündeki süreçleri organize etmek her geçen gün zorlaşıyor. Setur,şirketlerin seyahat deneyimlerini daha kolay, daha hızlı ve daha kontrollü şekilde planlamaları için Seturbiz’i sunuyor. Seturbiz, kökleri 2000’lerin başına dayanan Türkiye’nin en büyük online kurumsal seyahat portalı BookinTurkey.com altyapısı ile, Türkiye’de kurumsal seyahat hizmetini bir adım öteye taşıyor. Rezervasyondan raporlamaya dek tüm seyahat süreçlerini tek bir platform üzerinden sağlayan inovatif sistemi ile iş gücünüzü daha verimli kılmayı hedefleyen Seturbiz'de, bizim işimiz sizin iş seyahatiniz.

Türkiye’nin ilk online turizm portalı Seturbiz, kurumsal rezervasyon sistemi ile şirketinizin global adımlarını destekler. Öncü ve seçkin şirketler tarafından tercih edilen Seturbiz, turizm alanında güçlü ve geniş bir alana hitap eden portföyü ile öne çıkar. Türkçe ve İngilizce dil seçenekleri başta olmak üzere kurumsal rezervasyon sistemini destekleyen gelişmiş altyapısı ile başarıyı dünyanın her yerine taşımayı amaç edinir. Profesyonel destek sistemi ve inovatif bakış açısı ile şirketinizi en iyisine ulaştırma hedefiyle hız kesmeden çalışır.

Seturbiz; turizme ve gelişen teknolojiye uyumlu inovatif bir bakış açısını ilke edinir. Turizm ve teknolojinin öncü olduğu toplumsal gelişmeleri sıcak takibe alan 7/24 profesyonel destek hizmeti ile şirketinizi hiçbir adımda yalnız bırakmaz. Global iş potansiyelini büyütmek adına sunduğu konaklama ve seyahat seçenekleri, risk ve tedarikçi yönetimi, kapsamlı danışmanlık ve entegrasyon çözümleri ile şirketinizin özel ihtiyaçlarına odaklanır. Seturbiz, global alanda iş potansiyelinizi büyütmek için ihtiyaç duyduğunuz pek çok hizmeti tarafınıza sunar.


Seturbiz Kimdir?

Tüm hakları SETUR Servis Turistik A.Ş.'ye ait olan seturbiz.com, Türkiye’de bir ilki gerçekleştirdiği yolunda hiç durmadan başarıya doğru ilerler. 3 Mart 2001 yılından bu yana şirketlerin kurumsal çalışmalarını destekler ve işlevselliğini artırır. Seturbiz, kurumsal iş seyahatleri için sağladığı entegrasyon çözümleri ile zamanın daha verimli kullanılmasını sağlar. Tercih edilmesinde önemli bir faktör olan zaman yönetimi, şirketlerin başarısında kritik role sahiptir.

Global dünyada şirketinizin en büyük destekçilerinden biri olan Seturbiz; yurt içi-yurt dışı otel, uçak bileti, araç kiralama ve transfer, toplantı ve organizasyon ihtiyaçlarınız için kesintisiz hizmetler sunar. Seyahat güvenliği hususu ile adım attığınız her ülkede sorunsuz şekilde zaman geçirmenize destek olur. Rezervasyondan raporlamaya dek tüm seyahat süreçlerini tek bir platform üzerinden sağlayan inovatif sistemi ile iş gücünüzü daha verimli kılmayı hedefler.Seturbiz olarak hangi hizmetleri sunuyoruz?

Online raporlama sayesinde kurumsal seyahat harcamalarınız için tasarruf fırsatlarını gözlemleyebilirsiniz. Faaliyetlerinizin şirket politikalarınıza uyumunu değerlendirebilirsiniz. Anlık ve gerçek zamanlı raporlama ile verilere 7/24 ulaşım sağlayarak harcamalarınızı kontrol altına almanız mümkündür.

Şirketinize özel seyahat prosedürleri kapsamında şehir/bölge, kullanıcı kademeleri, tutar ve sınıf limitlerini tanımlayabilirsiniz. Seyahatler tanımladığınız limitler çerçevesinde gerçekleştirilirken şirketin giderlerini kontrol altında tutmanız mümkün olur.


Toplu ya da tek tek alabileceğiniz iş seyahati faturalarınızı, farklı merkez ve departmanlara göre özel olarak detaylandırabilirsiniz. Peşin ya da vadeli ödeme alternatifleri ile şirket bütçenize uygun şekilde planlamalar yapabilirsiniz.


Telefon ve e-posta ile kolayca ulaşabileceğiniz profesyonel destek ekibinden her konuda kesintisiz yardım alabilirsiniz. Mesai saatleri sonrasında ve tatil günlerinde de acil durum hattı üzerinden iletişim sağlamak mümkündür.


Seyahat prosedürlerini şirketinize özel olarak düzenleyerek kurumsal iş planlamalarında çalışan verimliliğini arttırabilirsiniz. Ayrıca zamandan ve maliyetten büyük ölçüde tasarruf sağlayabilirsiniz.


Seturbiz’in mobil uyumlu altyapısı ile iş seyahatlerinizi tablet ya da cep telefonu aracılığıyla dilediğiniz yerden organize etmeniz mümkündür. Kullanıcı dostu arayüzü, isteklerinize bir tık ile kolayca ulaşmanızı sağlar.


Kurumsal seyahat planlamalarında olası problem ve riskleri şirket politikanız kapsamında global çözüm ortakları ile güvence altına alabilirsiniz. Oluşabilecek olağanüstü durumlarda sağlanan bilgilendirme mekanizması ile adım attığınız her alanda destek bulabilirsiniz.


Şirketinize özel oluşturulmuş, verimlilik esasına dayanan entegrasyon çözümleri ile talep oluşturma adımlarından faturalandırmaya dek tüm süreçlerinizi online olarak yönetebilirsiniz.


Seturbiz; yüksek satın alma gücü ve günden güne artan güvenilir bir tedarikçi portföyüne sahiptir. Bu sayede şirketiniz için sunulan profesyonel hizmetlerin ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.


Misyonumuz ve Vizyonumuz

Şirketlerin kurumsal seyahatlerinde olası zorlukları aşmak, performansı sürdürülebilir hâle getirmek ve inovasyona hız kazandırmak gibi yöntemler ile iş gücünün sağlanacağı her alanda zamanı daha verimli kılmak.

Köklü geçmişimiz sayesinde sektöründe öncü şirketlerden edindiğimiz referans ile başarı yolunu sürdürülebilir kılmak ve gelecekte sayısız şirketin kurumsal seyahatlerinde seçkin ve güvenilir destekçisi hâline gelebilmek.


Ödüllerimiz

 • 2015 Yarışmasında en iyi Online Seyahat Rezervasyonları/Hizmetleri
 • 2014 Yarışmasında en iyi Online Seyahat Rezervasyonları/Hizmetleri
 • 2013 Yarışmasında en iyi Online Seyahat Rezervasyonları/Hizmetleri
 • 2012 Yarışmasında en iyi Online Seyahat Acentesi
 • 2011 Yarışmasında en iyi Yerel Rezervasyon ve Dağıtım Sistemi

 • 2008 Web yarışmasında en iyi Turizm/Seyahat sitesi
 • 2007 Web yarışmasında en iyi Turizm/Seyahat sitesi
 • 2005 Web yarışmasında en iyi İkinci Turizm/Seyahat sitesi
 • 2004 Web yarışmasında en iyi Turizm/Seyahat sitesi
 • 2003 Web yarışmasında en iyi Turizm/Seyahat sitesi
 • 2002 Web yarışmasında en iyi Turizm/Seyahat sitesi ve en iyi ikinci kurumsal sitesi

 • Firma Bilgilerimiz

  Adres : Setur Servis Turistik A.Ş. Saray Mah. Site Yolu Cad. No: 4/1 Ümraniye 34770 İstanbul, Türkiye

  Telefon: 444 58 48

  Faks: +90 (216) 554 67 21 - 25 - 28

  E-Posta: info@seturbiz.com

  Mersis No: 0-8670-0290-0700010