Kurumsal Seyahat Danışmanlığı ve Kapsamı

Kurumsal seyahat danışmanlığı, şirket çalışanlarınızın yolculuklarının hızlı ve kolay bir şekilde planlanması için çözümler üretir. Seyahat süresi boyunca oluşabilecek sorunları tek bir sağlayıcı ile iletişim kurarak çözebilirsiniz. Yurt içi ve yurt dışı otel rezervasyonu konusunda anlaşmalı tesisler arasından istediğinizi seçebilirsiniz. Kurumsal seyahat acenteleri sayesinde işlemlerinizi zaman kaybetmeden yaparsınız. Kurumsal seyahat danışmanlığı kapsamında konaklama noktaları ile birlikte uçak bileti, vize hizmeti, araç kiralama ve transfer, toplantı ve organizasyon seçenekleri de yer alır.

Kurumsal seyahat yönetimi, şirketinizin yolculuk süresini ve konaklama seçeneklerini en etkili şekilde planlamanızı sağlar. Bu sayede yolculuklarınız ve konaklama süreciniz mükemmel bir şekilde organize edilir. Ayrıca seyahat güvenliği ve risk yönetimi konusunda şirketinizin istekleri eksiksiz bir şekilde karşılanır. Kurumsal seyahat danışmanlığı için seturbiz.com’u tercih ederek tüm bu süreçleri kolay kullanım imkânı sunan online panelimiz üzerinden pratik bir şekilde yönetebilirsiniz.Neden Kurumsal Seyahat Danışmanlığı Almalısınız?

Kurumsal seyahat danışmanlığı, firmanızın tüm yolculuklarının uygun bir şekilde planlaması için en etkili yöntemdir. Faydaları ise şu şekildedir.

  • Seyahat süresi boyunca firma çalışanın güvenli ve rahat bir şekilde hareket etmesini sağlar.
  • Seyahat sürecinin verimli geçmesi için de oldukça yararlıdır.
  • Kurumsal seyahat yönetimi; şirket prosedürlerine uyum sağlayan ve her açıdan detaylı bir çalışma sunarak iş gezilerinin çok daha profesyonel geçmesine imkân tanır.

Türkiye’nin dört bir yanında bulunan 1600’den fazla anlaşmalı otele seturbiz.com üzerinden kolaylıkla erişebilirsiniz. Kullanıcı dostu arayüze sahip olan sistemimiz sayesinde kriterlerinize uygun olan oteli hızlıca bulup, rezervasyon yapabilirsiniz. Şirketinize özel olarak sunulan ve yıl boyu geçerli olan bir fiyat politikamız mevcuttur. Bu sayede seyahat bütçenizi doğru bir şekilde planlayabilme şansı yakalarsınız. Firmamız, dünya çapında 300.000’den fazla otel ile iş birliği içerisindedir.

Firmamızın kurumsal seyahat danışmanlığı hizmetleri kapsamında, tüm bu olanaklara tek bir platform üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Kurumsal seyahat hizmetleri yönetimi, hem zaman açısından hem de ekonomik olarak tasarruf etmenize yardımcı olacaktır. Seyahat giderleri konusunda bir başka önemli husus da uçak biletleridir. Firmamız tarafından sunulan 500’ün üzerinde hava yolu seçeneği ile seyahat politikanıza uygun olan uçuşları görüntüleyebilir ve dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Büyük küresel dağıtım sistemlerinden biri olan Amadeus ile uçak bileti işlemlerinizi güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.
Seyahat Süreçlerinizin Yönetiminde SeturBiz Farkı

Firmamız, kurumsal seyahat danışmanlığı kapsamında şirketlerin isteklerini ve beklentilerini ön planda tutarak etkili çözümler sunar. Firmaların yurt içi ve yurt dışı konaklamaları için binlerce otel arasından en uygun olanınına hızlı bir şekilde erişmelerini sağlar. Dönemsel sabit fiyat politikamız sayesinde kurumsal konaklama giderlerini en doğru şekilde planlama ayrıcalığından yararlanabilirsiniz. Sistemimiz, seyahatiniz için gerekli olan uçak biletini güvenli bir şekilde tedarik etmenize yardımcı olur.

Kurumsal seyahat yönetimi konusunda profesyonel ekiplerle çalışma fırsatı sunan seturbiz.com, araç kiralama ve transfer hizmetleri için de seçkin alternatifler sağlar. Bizi tercih ederek, dünyanın önde gelen araç kiralama şirketleri arasından üstün kalitede hizmet alabilirsiniz. Şirketinize özel fiyatlandırma seçeneklerimiz ile seyahat giderlerinizi azaltmanız mümkün olur. Ayrıca tüm şirket içi toplantılarınızın ve organizasyonlarınızın yönetimini de sistemimiz üzerinden planlayabilirsiniz. Organizasyon ve toplantılarınız için alanında uzman ekiplerle çalışmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.Gelin Detayları Konuşalım
Kurumsal seyahat hizmetlerimizden yararlanmaya başlamak için hemen teklif alın.

Teklif Alın


Çözümlerimiz

İlgili Ürün ve Çözümlerimiz